درباره ما

شرکت کیمیا آرا

شرکت کیمیا آرا در سال ۱۳۸۵ به عنوان یکی از زیرمجموعه های گروه اهران تأسیس گردید. کیمیا آرا به عنوان یک شرکت تجاری و تولیدی دارویی پویا و برتر، متعهد است که همواره در مسیر بهروزی و کوشش  برای اعتلا باشد. در حال حاضر شرکت کیمیا آرا نماینده تعدادی از شناخته شده ترین شرکت های دارویی جهان بوده و در حال توسعه فعالیتهای خود در زمینه های توسعه تولید دارو نیز می باشد.
about us

گواهینامه ها

گواهینامه
گواهینامه
همکار

بخش تامین و تدارکات

زنجیره تامین عبارت است از شبکه ای از فرایندها، به طوری که هدف نهایی آنها تامین کالاها بوده و دربرگیرنده ی تامین کنندگان، تولیدکنندگان، توزیع کنندگان است که با هم به طور هماهنگ و منسجم همکاری می کنند.

 
 
همکار

بخش تولید

عقد قرارداد با شرکت های معتبر داروسازی کشور، جهت تولید قراردادی محصولات دارویی و فراهم نمودن تسهیلات و اطلاعات لازم از مرحله تحقیق و توسعه تا تولید بچ صنعتی و انجام هماهنگی های درون سازمانی و بیرون سازمانی با هدف تولید محصولات مورد نیاز بازار کشور و با کیفیت قابل قبول و مورد تائید سازمان غذا و دارو در شرح وظایف واحد تولید شرکت کیمیا آرا می باشد.

همکار

بخش توسعه تجاری

دربخش توسعه تجاری این شرکت ما به شناسایی روند فروش محصولات پرداخته و از این طریق تجارت خود را با افزودن محصولات و شرکای تجاری جدید گسترش می دهیم.

 
 
همکار

بخش فروش و بازاریابی

فروش شامل عملیات و فروش کالاها یا خدمات می باشد و بازاریابی شامل فرایند یا روش تبلیغ، فروش و توزیع یک محصول یا خدمات را شامل میشود.

 
همکار

بخش رگولاتوری

واحد رگولاتوری بخشی مهم در ساختار اداری شرکت های داروسازی می باشد. برقراری ارتباط بین واحد توسعه دارو، تولید، واردات، بازاریابی و فروش در داخل شرکت و ارتباط مستمر با نهادهای قانون گذار خارج از شرکت از جمله سازمان غذا و دارو و وزارت بهداشت از وظایف این واحد به شمار می آید. همچنین کلیه مراحل واردات و تولید یک فرآیند و سپس پیگیری فرآورده پس از عرضه به بازار مصرف نیز از وظایف این واحد می باشد.

 
همکار

بخش پشتیبانی تجاری

مسئول حمایت از کسب و کار کسی است که مسئول نظارت بر فعالیت روزانه کسب و کاررا در شرکت برعهده دارد.

 
همکار

مواد اولیه

ما مواد اولیه دارویی (API) را به بازار ایران وارد می کنیم و تقریبا بیش از همه تلاش می کنیم تا بهترین خدمات پس از فروش را برای مشتریانمان فراهم کنیم.

بخش مدیکال

از جمله مسئولیت های بخش مدیکال بررسی اثربخشی داروها، مشاوره‌ی علمی به متخصصان، تهیه مستندات علمی داروها، آموزش نمایندگان علمی، برگزاری سخنرانی‌های علمی برای پزشکان، پرستاران و بیماران است. برگزاری دوره‌های آموزشی تکمیلی برای نمایندگان علمی، تهیه متریال‌های تبلیغاتی با استفاده از به‌روزترین مقالات و  نیز از وظایف این بخش است.

مالی

بخش مالی مسئولیت مدیریت و رسیدگی به تمام مسائل مالی را شامل برنامه ریزی، سازماندهی، گزارش و مالیات بر ارزش افزوده، و سایر مسائل حقوقی را دارد.